Рідний Монастирець

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Розмови » Обговорення сайту » Обговорення сайту (Пропозиції та зауваження користувачів)
Обговорення сайту
JanykДата: П`ятниця, 25.02.2011, 14:42 | Повідомлення # 1
Новак
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5
Репутація: 100
Статус: Offline
Ось...тута пишемо що кому не подобається, що подобається, що треба змінити і т.д. і т.п. smile

Ніколи не переставай усміхатися, навіть тоді, коли тобі сумно, - хтось може закохатися у твою усмішку!
 
JanykДата: Вівторок, 01.03.2011, 22:06 | Повідомлення # 2
Новак
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5
Репутація: 100
Статус: Offline
...і тиша...мертво...(
...а жаль...( sad


Ніколи не переставай усміхатися, навіть тоді, коли тобі сумно, - хтось може закохатися у твою усмішку!
 
AdminДата: Четвер, 28.04.2011, 22:34 | Повідомлення # 3
Новак
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
Привіт!
Пане Адмін, сайт красивий!
Де ти знайшов такий шаблон?

Додано (28.04.2011, 22:34)
---------------------------------------------
Треба його крутити і не буде тут тиші...

 
victorkruvtsynДата: Субота, 30.04.2011, 22:31 | Повідомлення # 4
Новак
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Історія розвитку села описана цікаво - молодець!
 
JanykДата: Середа, 04.05.2011, 19:17 | Повідомлення # 5
Новак
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5
Репутація: 100
Статус: Offline
То мені привезли альбом про історію розвитку села... Звідтіль усе й написав)
А ще я маю альбом нашої школи, тільки от ніяк не зберусь закинути фото з того альбому...їх правда ще треба редагувати кавальчик... Ну...нічого, надіюсь, незабаром то всьо зроблю) happy
____________________


Ніколи не переставай усміхатися, навіть тоді, коли тобі сумно, - хтось може закохатися у твою усмішку!
 
profetesДата: Четвер, 06.10.2011, 22:15 | Повідомлення # 6
Новак
Група: Модератори
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітання зі Львова!
мене звати Руслан Піх, я з Монастирця звісно, з Широкого. В даний час проживаю у Львові, в монастирі - відповідно я монах УГКЦ. Не лякайтесь, монахи також люди smile

цілком випадково зустрів цей сайт smile
велике спасибі Адміну, жаль не знаю хто саме із односельчан зробив це добре діло.

щодо самого сайту, то задум добрий. Треба лише писати, писати, писати....

я в даний час дещо користаю із ЦДІАУ у Львові - Центральний Державний Історичний Архів України - і там знайшов деяку інформацію і про наше село. Там є метричні книги Монастирця, з допомогою яких я відшукав свій рід по маминій лінії до шостого покоління. Плюс багато чого іншого і про церкву і про село. Сьогодні, для прикладу, виписав собі справи кадастрових карт села, буду замовляти з часом.

деяку інформацію історичну можна було б розмістити тут, якщо Адмін не буде проти smile
 
JanykДата: Субота, 03.12.2011, 15:24 | Повідомлення # 7
Новак
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5
Репутація: 100
Статус: Offline
2 profetes
Буду дуже радий і вдячний!
Вперед!


Ніколи не переставай усміхатися, навіть тоді, коли тобі сумно, - хтось може закохатися у твою усмішку!
 
ЯрославаДата: Субота, 28.01.2012, 16:25 | Повідомлення # 8
Новак
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня ! Спасибі за сайт. Я багато років тому родилася у цьому селі, жила до закінчення середньої школи. Зкінчила музичний заклад, вийшла заміж і на даний час проживаю у м.Івано-Франківську. Вже у старші роки є ностальгія за куточком в якому
жила. Часто сиджу за копм`ютером і ненароком натрапила на сайт. Це дуже приємно,
що Ви, не знаю як Вас звати, створили цей сайт. Все дуже добе зроблено . Тільки є невеличке зауваження - наново сфотографувати хороші місця, будинки, творчих людей
села, щоб село виглядало багатше. А так- це дуже добре, Великий молодець. Спасибі.
Ярослава Олексіївна Савчин-Павловська.
 
v_sokyrkoДата: Вівторок, 27.02.2018, 00:01 | Повідомлення # 9
Новак
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Хлопці, невже бензин закінчився? Гарна ідея... продовжуйте!
 
Форум » Розмови » Обговорення сайту » Обговорення сайту (Пропозиції та зауваження користувачів)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: