Користувачів: 0

Розчерком пера

Головна » Статті » Про ФК Монастирець

Перший млинець - глевкий :-)
30 жовтня 2010 року ФК "Монастирець" випала честь уперше після відновлення команди 2003 року зіграти в обласних змаганнях. Боротися випало з добрими знайомими та сусідами по району - ФК "Ходорів".
Зважаючи на те, що гра була в суботу, не зуміли зібрати оптимальний склад, і ніким не підсилились. Ще один сюрприз стався на місці, коли до гри не допустили лідера команди Савчина Василя.
Провівши розминку, команди готувались вийти на поле. Стартовий склад гостей: воротар -Івасишин Іван; захист: справа Вількович Семен, передній - Чмелик Володимир, останній - Зварич Василь, зліва Мельник Роман. В півзахисті справа Гребінь Мар'ян,в центрі - нарешті повернувся Жовнір Володимир, і капітан Кулик Іван, на лівій бровці - Риштун Василь. Атаку розвивали Кулик Віктор й Бура Василь.
Після шикуванняна лінії усі заправили футболки, послухали побажанння судді й вийшли на поле. Провели церемонію вибору м'яча, і гра почалась.
Монастирець з перших хвилин став почуватись, як удома, одразу ж пішовши в атаку. Кілька хвилин посиділи на чужій половині поля, і поволі господарі вирівняли гру. Кількома небезпечними атаками обмінялися суперники, а згодом прийшов час футбольного дива.
Перед власним карним майданчиком захисники Монастирця не за правилами зупинили атаку. Навісну передачу зі штрафного хотів було перехопити воротар, але не до кінця пішов на виході. З цього скористався футболіст Ходорівчан, й головою спрямував круглого в ближній кут воріт.
Гості рук неопустили, і, ніби й нічого не було, в нормальному настрої продовжили матч. Хоча й господарі краще контролювали м'яч, але Монастирець теж показував хорошу гру. Й незабаром це принесло результати.
З навісної передачі з правого флангу сповна зумів скористатись Кулик Віктор, і головою загнав м'яча в дальній кут воріт. 1:1 і спектакль триває далі!
Усіма силами атакували Ходорівчани, а гості непробивною стіною тримали оборону. Аж тут хтось знайшов шпаринку, і зумів невідпорно пробити по воротах. І хоча й кіпер зреагував, відбити круглого не зміг. А м'яч від перекладини відбився у ворота, і відскочив у поле. Звичайно, боковий не помітив, що м'яч побував у воротах, а центральний тим більше. І гра продовжилась. На добиванні хотів було зіграти гравець господарів, але воротар, з допомогою прийому Шао-лінського футболу, вибив круглого на кутовий.
Чудовим пасом напобачення з кіпером хтось вивів Буру Василя. А той, прокинувши круглого надстражем воріт Ходорівчан, уже майже вибігав на порожні ворота, коли його недозволеним прийомом зупинив голкіпер. Звичайно, в цій ситуації 26 номер (воротар) господарів отримав гірчичник, а Монастирець - право на штрафний, який результату не приніс.
Добігав до кінця1 тайм, команди грали на рівних, і важко було комусь віддати перевагу.
У перерві отримали настанови, похвалу, поради і заряджені вийшли на 2 тайм. Господарі палко прагнули вийти вперед, й тому проводили час в атаках. Гості усіма силами намагалися стримати їх, та не завжди це вдавалось. В одній з атак останнійзахисник Зварич Василь не за правилами зупинив нападника, за що одержав 2-гу жовту, і покинув поле...
Ходорівчани обертів не збавляли, й почали підсилюватись замінами. Гості іноді могли вдесятьох огризнутись в атаці, але в нападі так невистачало Його!
В середині 2 тайму облога карного майданчика Монастирця таки принесла плоди. Якось похитнулись оборонні редути гостей, і 7 номер чудовим ударом низом з-за штрафного виводить свою команду вперед. Хоча й воротар кинувся за м'ячем,дістати не зміг, бо той просвистів точнісінько в дальній кут.
Час поволі спливав, а Монастирець в меншості й без лідера нічого більше добитися не зміг.Пролунав фінальний свисток, і все...